Kontaktai

Sekretoriatas

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos pirmininkas

Gediminas Almantas gediminas@redcross.lt

Generalinė sekretorė

Gintarė Guzevičiūtė gintare@redcross.lt

Administratorė

Gražina Dačkienė grazina@redcross.lt

Vyr. finansininkė

Irina Ustinova irina@redcross.lt

Plėtros vadovė

Erika Lukšėnaitė erika@redcross.lt

Projektų vadovė

Elzė Maciulevičiūtė elze@redcross.lt

Projektų vadovas 

Mantas Pūtys mantas@redcross.lt

Slaugos programos vadovė

Zita Juškienė slauga@redcross.lt

Projekto «Slauga namuose» vadovė

Gražina Vaivadienė vilnius@redcross.lt

Visuomenės sveikatos mokymų koordinatorė

Nijolė Čiutienė nijole@redcross.lt

Pirmosios pagalbos mokymų instruktorė

Irma Bukotienė irma@redcross.lt

Paieškų koordinatorė

Birutė Raitelaitytė tracing@redcross.lt

Pabėgėlių ir migrantų programos vadovė

Eglė Samuchovaitė egle@redcross.lt

Perkeltų užsieniečių integracijos koordinatorė

Indrė Urbonavičiūtė-Valančiauskė indre@redcross.lt

Pabėgėlių ir migrantų programos projektų vadovė

Ieva Narkeliūnaitė ieva@redcross.lt

Pabėgėlių ir migrantų programos socialinė darbuotoja

Raimonda Lebelionytė-Alseikienė raimonda@redcross.lt

Advokatas

Laurynas Biekša 

Advokatė

Ilona Ivašauskaitė 

Teisininkas

Marius Taparavičius marius@redcross.lt