Kontaktai

Sekretoriatas

Administracija: tel.: +370 5 2628037, el. paštas grazina@redcross.lt

Žiniasklaidai: tel.: +370 6 8172692, el. paštas lina@redcross.lt

Generalinė sekretorė Gintarė Guzevičiūtė

gintare@redcross.lt
+370 61659407

Administratorė Gražina Dačkienė

grazina@redcross.lt

+370 52628037

Pirmosios pagalbos mokymų koordinatorė Nijolė Čiutienė

nijole@redcross.lt

+370 52628037
+370 68798284

Plėtros vadovė Erika Lukšėnaitė

erika@redcross.lt

+370 5262 8947

Ryšių su visuomene projektų vadovė Lina Motužytė

lina@redcross.lt

+370 52611914

+370 68172692

Projektų vadovė Elzė Maciulevičiūtė

elze@redcross.lt

+370 52127322

Projektų vadovas Mantas Pūtys

mantas@redcross.lt

+370 52127322

Paieškų koordinatorė Birutė Raitalaitytė

birute@redcross.lt

+370 52611914

Vyr. finansininkė Irina Ustinova

irina@redcross.lt

+370 52610437

Finansininkė Irena Beinoraitė

irena@redcross.lt

+370 52610437

Finansininkė Rūta Butavičienė

ruta@redcross.lt

+370 52610437

Slaugos programos vadovė Zita Juškienė

slauga@redcross.lt

+370 52492735

+37061153191

"Slauga namuose" projekto vadovė Gražina Vaivadienė

vilnius@redcross.lt

+370 68629330

Pirmosios pagalbos instruktorė Irma Bukotienė

irma@redcross.lt

+370 52611914

Pabėgėlių ir migrantų programos vadovė Eglė Samuchovaitė

egle@redcross.lt

+370 52127322

Advokatė Ilona Ivašauskaitė

+370 52127322

Advokatas Laurynas Biekša

+370 52127322

Teisininkas Marius Taparavičius

marius@redcross.lt

+370 52127322

Susisiekite su mumis