Kampanijos

Pasibaigusios kampanijos

2016-2017 metais vykdytų kampanijų rezultatai
Kampanija Sirijai

Šešerius metus besitęsiantis karinis konfliktas Sirijoje jau nusinešė apie pusę milijono gyvybių. Neramumai tęsiasi, o aukų skaičius auga. Bėgdami nuo karo baisumų, ketvirtadalis sirų paliko šalį, daugiau nei 6 mln. netekę namų liko Sirijoje. Jiems trūksta maisto, šiltų antklodžių, medikamentų. Lietuvos Raudonasis Kryžius 2017 m. sausio -kovo mėnesiais vykdę akciją ir kvietė Lietuvos gyventojus prisidėti prie humanitarinės pagalbos Sirijoje be namų likusiems žmonėms.

Kampanijos metu surinkta kiek daugiau nei 25 000 eurų Sirijos žmonėms.

Vilties paštas

Apie kampaniją. 

Rezultatai: 

Vilties pašto kampanijos vykusios 2016 lapkričio - 2017 kovo metu surinkome 19 500  eurų iš 67 įmonių. 

Vilties parduotuvė

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvos Raudonasis Kryžius didžiuosiuose šalies miestuose kvietė apsilankyti  unikalioje parduotuvėje.


Vienintelė parduotuvės prekė – viltis. Prekė, kuri parduodama S, M ir L dydžiais už 5, 10 ar 15 eurų. Tai, ko mes negalime paliesti, užuosti, matyti, bet galime jausti.

Parduotuvė veikė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose nuo lapkričio 26 iki gruodžio 23 dienos.


Raudonojo Kryžiaus Vilties parduotuvėse buvo galima įsigyti ir padovanoti tris skirtingas – išgelbėtos gyvybės, orios senatvės ir saugios vaikystės - viltis. Parduotuvėse buvo nupirkta ir padovanota beveik 2000 vilčių už 13 720 eurų. Kiek daugiau nei už 1100 eurų vilčių nupirkta internetu.  

Pabėgėlių kampanija

Džiaugiamės, kad sunki Lietuvoje gyvenančių pabėgėlių situacija rūpi Lietuvos žmonėms. Į Raudonojo Kryžiaus pagalbos pabėgėliams prašymą atsiliepė 3600 žmonių, 2 įmonės, lietuvių bendruomenės užsienyje. Iš viso surinkta beveik 13 000 eurų. Taip pat sulaukėme ir kitų pagalbos pasiūlymų. Aukoti buvo galima trumpaisiais numeriais ir banko pavedimu.


Kodėl organizavome šią kampaniją? 
 

Lietuvoje gyvenančių 50 pabėgėlių šeimų situacija pasidarė dar sudėtingesnė po to, kai 2015 metų pabaigoje pakeista prieglobstį Lietuvoje gavusių žmonių integracijos tvarka - sumažinta finansinė parama. Šie žmonės balansuoja ties skurdo riba ir susiduria su neįveikiamais sunkumais. Todėl vasario pabaigoje pradėjome lėšų rinkimo kampaniją ir prašėme Jūsų pagalbos.

2 mėnesius trukusios kampanijos metu pavyko surinkti beveik 13 000 eurų, kurie bus skirti 42 šeimoms. Kampanijos kaštus (mokesčiai operatoriams, video klipo ir banerių sukūrimas ir gamyba) padengė Suomijos Raudonasis Kryžius, todėl visą sumą galėjome skirti pabėgėlių reikmėms. 


Kaip padėsime pabėgėlių šeimoms:

2400 eurų skirti maisto prekių kuponams 24 sunkiausiai besiverčiančioms šeimoms.

Likusi suma skirta individualioms pabėgėlių reikmėms:

- medikamentams ir vaistams (35 šeimos)
- vaikiškiems drabužiams ir batams (35 pabėgėlių vaikams)
- kūdikių prekėms (vežimėliams, lovelėms, sauskelnėms) (12 šeimų)
- valstybės nefinansuojamiems sveikatos tyrimams (20 pabėgėlių)
- papildomiems užsiemimams vaikams (6 šeimos, 19 vaikų)
- įdarbinimui būtiniems profesiniams suaugusiųjų kursams (10 pabėgėlių)
- vienkartinei paramai būsto komunalinėms išlaidoms padengti (30 šeimų)

Lietuvoje kuriančių gyvenimą pabėgėlių vardu sakome Ačiū, Lietuva! Dėkojame už Jūsų gerumą visiems paaukojusiems ir prisidėjusiems prie akcijos.

Iniciatyvą globoja Prezidentas Valdas Adamkus.