Paremkite

Skirkite 2 procentus

Kodėl turėčiau skirti 2% Raudonajam Kryžiui?

151 872 seneliams Lietuvoje, visai kaip ir vaikams, reikalingas dėmesys ir nuolatinė priežiūra. Didelė tikimybė, kad vienas jų yra jūsų kaimynas. 
Jei mums rūpi tie, kurie negali savimi pasirūpinti, mums turi rūpėti ir seneliai.

Šiuo metu Raudonojo Kryžiaus profesionalios slaugytojos gali padėti 500 vienišų senelių, nevaikštančių, po insulto, sergančių diabetu, išsėtine skleroze ir kitomis ligomis.
 
151 872  - tiek yra žmonių, kuriems daugiau nei 80 metų. Tai – amžius kuriame kiekvienas žmogus turi sveikatos problemų. Šis skaičius auga (per pastaruosius 16 metų padvigubėjo), o nuolatinės priežiūros prireikia ir jaunesniems.
Valstybei reikalinga papildoma pagalba slaugyti vienišus žmones, nes šiuo metu privalomojo socialinio draudimo lėšų nepakanka prižiūrėti tokiam skaičiui žmonių
.

Kaip skirti 2%?

Nusprendę skirti 2 procentus gyventojų pajamų mokesčio Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai, iki 2016 metų gegužės 2 d., Jūs ar Jūsų įgaliotas asmuo turite užpildyti ir pateikti mokesčių administratoriui FR0512 formos (versija 02) prašymą.

Prašymą galite pateikti vienu iš būdu:

Elektroniniu būdu

Prašymą galite užpildyti užsiregistravę elektroninio deklaravimo sistemoje arba tiesiogiai per savo banko internetinės bankininkystės sistemą

Prašymo pateikimas tiesiogiai AVMI darbuotojui

Užpildytą ir pasirašytą prašymą galite pateikti tiesiogiai apskrities VMI darbuotojams. Jums artimiausios VMI adresus rasite čia.

Prašymo pateikimas paštu

Užpildytą ir pasirašytą prašymą (įrašykite savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, el.paštą, datą ir Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos rekvizitus) dėkite į voką. Ant voko privalote nurodyti savo vardą, pavardę ir adresą. Pasirašykite ant voko klijavimo linijos. Voką siųskite paprastu paštu iki 2016 m. gegužės 1 d. adresu:  Deklaracijų tvarkymo skyrius, Neravų g. 8, Druskininkai, LT-66257 arba apskrities VMI pagal Jūsų gyvenamąją vietą.

Daugiau apie tai, kaip mes padedame seneliams