Kontaktai

Bendroji informacija

Bendroji informacija: tel.: +370 5 2628037, mob. tel. +370 659 71598, el. paštas grazina@redcross.lt

Generalinė sekretorė Gintarė Guzevičiūtė

gintare@redcross.lt
+370 61659407

Administratorė Gražina Dačkienė

grazina@redcross.lt

+370 52628037

Pirmosios pagalbos mokymų koordinatorė Nijolė Čiutienė

nijole@redcross.lt

+370 52611914
+370 68798284

Plėtros vadovė Erika Lukšėnaitė

erika@redcross.lt

+370 5262 8947

Pirmosios pagalbos programos vadovas Dovydas Bajarūnas

dovydas@redcross.lt

+370 52611914

Projektų vadovė Elzė Maciulevičiūtė

elze@redcross.lt

+370 52127322

Projektų vadovas Mantas Pūtys

mantas@redcross.lt

+370 52127322

Savanorystės plėtros vadovas Stasys Vaitonis

stasys@redcross.lt

+370 659 75867

Paieškų koordinatorė Birutė Raitalaitytė

birute@redcross.lt

+370 52628037

Vyr. finansininkė Irina Ustinova

irina@redcross.lt

+370 52610437

Finansininkė Irena Beinoraitė

irena@redcross.lt

+370 52610437

Finansininkė Rūta Butavičienė

ruta@redcross.lt

+370 52610437

Slaugos programos vadovė Zita Juškienė

slauga@redcross.lt

+370 52492735

+37061153191

Pirmosios pagalbos instruktorė Irma Bukotienė

irma@redcross.lt

+370 52611914

Pabėgėlių ir migrantų programos vadovė Eglė Samuchovaitė

egle@redcross.lt

+370 52127322

Advokatė Ilona Ivašauskaitė

+370 52127322

Advokatas Laurynas Biekša

+370 52127322

Teisininkas Marius Taparavičius

marius@redcross.lt

+370 52127322

Komunikacijos projektų vadovė Živilė Jankauskaitė

zivile@redcross.lt

+370 687 52351

Projektų vadovė Kristina Petrauskienė

kristina@redcross.lt

+370 687 97732

Socialinė darbuotoja ir humanitarinės pagalbos konsultantė Inga Rancova

inga@redcross.lt

+370 652 92 905

Susisiekite su mumis