Lietuvos Raudonasis Kryžius kviečia savanorius padėti savo miestams vakcinacijos metu

Vykstant vakcinacijai visoje Lietuvoje, Raudonasis Kryžius kviečia tapti savanoriais ir padėti medicinos įstaigoms bei savo miestams, kad vakcinacija vyktų sklandžiai ir kuo greičiau būtų įdarbintas kiekvienas gautas skiepas. O mes visi galėtume apkabinti savo artimus bei draugus.

ŠIUO METU JŪSŲ RANKŲ ITIN REIKIA: Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Alytuje, Utenoje, Ukmergėje, Visagine ir kitur.

Taip pat registruokitės ir jei esate iš kito miesto – masinės vakcinacijos metu rankų reikės visur.

Savanorystės anketą* kviečiame pildyti čia.

Kai kurie Jūsų jau savanoriaujate vakcinacijos centruose bei poliklinikose. Stebimės ir džiaugiamės, kokie Jūs nuostabūs ir atsidavę!

Tie, kurie dar nebuvo pakviesti mokymams ir darbui vakcinavimo centruose, yra įtraukti į savanorių rezervą. Kasdien gauname atnaujintos informacijos apie savanorių poreikį tai vienoje, tai kitoje Lietuvos vietoje. Elektroniniu paštu informuosime apie konkretesnius veiksmus. Jei laiško negavote – susisiekite el. paštu savanoriai@redcross.lt

Vakcinacijos metu iš Jūsų reikės tokios pagalbos:

  • Pagalba valdant srautus vakcinacijos vietose: pasitikti į polikliniką (ar kitą vakcinacijos įstaigą) atvykusius senjorus, padėti užpildyti reikiamus dokumentus, palydėti iki reikiamo kabineto ir t.t.;
  • Pagalba registruojant gyventojus vizitui dėl skiepo: skambinti gyventojams, kuriems pagal nustatytus prioritetus šiuo metu priklauso skiepas ir suderinti vizito laiką į polikliniką;
  • Pagalba suteikiant palydėjimo/pavėžėjimo paslaugas vyresnio amžiaus ar neįgaliems asmenims, kurie nori skiepytis, tačiau patys negali atvykti ir neturi artimųjų, galinčių juos pavėžėti.

Savanorystės anketą* kviečiame pildyti čiaKilus klausimams rašykite savanoriai@redcross.lt

Savanorių saugumas yra Raudonojo Kryžiaus yra prioritetas, todėl visi savanoriai bus aprūpinti reikalingomis asmens apsaugos priemonėmis. Jiems nuotolinių mokymų metu bus suteikta svarbiausia informacija, kaip saugant save, padėti kitiems.

* Užpildę savanorio anketą ir praėję reikiamus mokymus, Jūs tapsite Lietuvos Raudonojo Kryžiaus rezervo savanoriais. Tai reiškia, kad kviesime Jus padėti savo miestui ar valstybei ne tik epidemijos metu, bet ir kitų kritinių situacijų ar įvykių atvejais.