Pirmosios pagalbos mokymai

Pirmosios pagalbos mokymai socialiai atsakingoms įmonėms – tai įtraukiantys, praktiniai mokymai mažose kolegų grupėse. Jų metu įgysite praktinių įgūdžių, galinčių išsaugoti gyvybę ne tik darbe, bet ir namuose ar kelyje.

Mokymų dalyviai įgyja žinių ir įgūdžių suteikti pirmąją pagalbą nelaimės atveju: atpažinti nelaimingą atsitikimą, pasirūpinti savo saugumu, žinoti pagalbos veiksmų eiliškumą, atlikti gaivinimą, padėti užspringus, ūminių susirgimų (insultas, apsinuodijimas, epilepsijos priepuolis) ir įvairių sužeidimų atvejais. Per mokymus taip pat sužinosite, kaip stabdyti kraujavimą, kokią pirmąją pagalbą suteikti  žmogui, kuris nudegė, ar patyrė raumenų, kaulų ir sąnarių pažeidimus .

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus mokymus verta rinktis, nes:

  • Prisidėsite prie Raudonojo Kryžiaus misijos – padėti krizės paliestiems žmonėms Lietuvoje;
  • Mokymus galime vesti bet kurioje Lietuvos vietoje;
  • Mokymų laikus parenkame atsižvelgdami į jūsų galimybes;
  • Mokysitės pagal įtraukiančią ir praktika paremtą programą.

Mokymus baigę dalyviai gauna Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintus mokymų baigimo pažymėjimus ir pirmosios pagalbos atmintines.

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus mokymuose per metus sudalyvauja apie 20 tūkstančių žmonių. Tarp Lietuvos Raudonojo Kryžiaus klientų Lietuvos draudimas, Fortum Klaipėda, Sweco Lietuva, Gjensidige, Sicor Biotech, Litcargus, G4S Lietuva ir kitos Lietuvos įmonės.

.

Mokymai organizuojami pagal Tarptautinės Raudonojo Kryžiaus Federacijos 2016 m. rekomendacijas, Europos gaivinimo tarybos 2015 m. rekomendacijas ir LR Sveikatos apsaugos ministerijos patvirtintą programą.

Paskambinkite arba parašykite mums, ir galėsime smulkiau papasakoti apie mokymų programą ir sąlygas.

Registruokitės dabar!