Pagalba pažeidžiamiausioms pabėgėlių šeimoms

Kartu padėkime pažeidžiamiausioms pabėgėlių šeimoms

Iš Rusijos pasitraukusi Ana su mažamečiu vaiku buvo apgyvendinti Vilniaus oro uosto pasienio kontrolės punkte dvi savaites, kol buvo nagrinėjamas jų prieglobsčio prašymas. Pieno mišinukai pasienio kontrolės punkte pasibaigė, o gaunami sauso maisto daviniai nebuvo tinkami mažamečio vaiko mitybai. Po daugiau nei savaitės praleistos oro uoste, vaikui sutriko virškinimas, jį išbėrė ir prireikė medikų pagalbos.

Šeimoms su mažamečiais vaikais tokiais atvejais trūksta maisto, higienos priemonių, sauskelnių ir t.t., kurias jiems parūpina Lietuvos Raudonasis Kryžius, turintis galimybę patekti į pasienio kontrolės punktus visoje Lietuvoje, tačiau nenutrūkstamam tokios pagalbos teikimui nepakanka turimų lėšų.

Tai yra tik vienas pavyzdys iš situacijų, su kuriomis susiduriame praktiškai kiekvieną dieną. Be Jūsų pagalbos neturėtume galimybės padėti patiems pažeidžiamiausiems žmonėms, kuriems pagalba yra reikalinga čia ir dabar.

Ši lėšų rinkimo kampanija skirta humanitarinės ir psichosocialinės pagalbos teikimui nuo karo nukentėjusiems ar dėl kitų priežasčių iš savo kilmės valstybių pasitraukusiems žmonėms visoje Lietuvoje, teikiant prioritetą pažeidžiamoms šeimoms su mažamečiais vaikais, tais atvejais, kai nėra galimybės išlaidų padengti valstybės ar kitų vykdomų projektų lėšomis, o turimų lėšų nenutrūkstamai teikti tokią pagalbą nepakanka.

https://www.aukok.lt/projektai/Kartu-padekime-pazeidziamiausioms-pabegeliu-seimoms