Slaugos programa – pagalba seneliams

Vienatvė ir socialinė atskirtis – vieni sudėtingiausių socialinių iššūkių, su kuriais susiduria Lietuva. 80-mečiai ir vyresni seneliai mūsų šalyje sudaro apie 5 proc. arba 143 tūkst. gyventojų.

Lietuvos Raudonasis Kryžius jau beveik šimtą metų rūpinasi ligotais ir vienišais žmonėmis. Kova su vienatve ir pagalba negalintiems savimi pasirūpinti – strateginė mūsų veiklos kryptis.

Daugumos mūsų slaugomų žmonių viltis labai paprasta – kuo ilgiau gyventi savo namuose, ne globos įstaigoje ir gauti gyvybiškai svarbią, reguliarią slaugytojų pagalbą, padedančią senam žmogui gyventi ir jaustis oriai.

Slaugome senelius, kurie nevaikšto, yra patyrę insultą, serga diabetu, išsėtine skleroze ir kitomis ligomis. Profesionalios slaugytojos rūpinasi šių žmonių higiena, sveikata, išklauso ir pabendrauja.

Kitais metais prie mūsų slaugytojų komandos prisijungs ir gerai organizuoti savanoriai, padėsiantys pasirūpinti didesniu skaičiumi senelių.

Slaugymas namuose – labai svarbi pagalba, leidžianti seneliams kuo ilgiau jaustis savarankiškais ir visaverčiais žmonėmis.

Padėkite mums pasirūpinti tais, kurie jau nebegali savimi pasirūpinti.