Kampanijos

Pasibaigusios kampanijos

2016-2018 metais vykdytų kampanijų rezultatai
Vilties parduotuvė 2018

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvos Raudonasis Kryžius kvietė  apsilankyti unikalioje Vilties parduotuvėje. Ji nuo lapkričio 29 dienos iki gruodžio 23 dienos veikė Vilniaus Akropolyje.

Vilties parduotuvėje buvo galima įsigyti Vilties atvirutes už 5, 10 ar 15 eurų. Visos Vilties  parduotuvėje surinktos lėšos bus skirtos Lietuvos Raudonojo Kryžiaus programai "Šilti apsilankymai". Ji skirta vienišiems, daugiausiai vyresnio amžiaus žmonėms, dėl sveikatos ir kitokių kliūčių retai išeinantiems iš savo namų, neturintiems artimų žmonių rato. Jūsų dėka mūsų savanoriai galės aplankyti daugiau vienišų žmonių.

 Lietuvoje gyvena daugiau nei pusė milijono vyresnių nei 65 metų amžiaus žmonių. Kas trečias jų – gyvena vienas, retai sulaukia bent jau skambučio, dar rečiau – su kuo nors susitinka ar išeina pro savo būsto duris.

Parduotuvėje buvo nupirkta ir padovanota 1569 vilčių už 11 450 eurų – 1028 už 5 eurus, 441 už 10 eurų ir 100 už 15 eurų. Kiek daugiau nei už 500 eurų vilčių nupirkta internetu.

Dėkojame Jums, su Jūsų gerumu ir parama, galime padėti seneliams įveikti vienatvę ir suteikti vilties.

Šiemet Vilniuje Raudonojo Kryžiaus Vilties parduotuvė veikė jau trečią kartą.

Vilties paštas 2017

Apie kampaniją.

Rezultatai: 

Vilties pašto kampanijos vykusios 2017 gruodžio - 2018 kovo metu surinkome 30 140  eurų iš 80 įmonių. 

Kaip panaudojame šias lėšas skaitykite čia.

Vilties parduotuvė 2017

Jau antrus metus iš eilės prieš Kalėdas veikė Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Vilties parduotuvė. 

Trijų Lietuvos miestų – Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių – prekybos centruose "Akropolis"  veikusioje parduotuvėje geradariai nupirko 1100 orios senatvės, saugios vaikystės ir išgelbėtos gyvybės vilčių.

Neįprastose parduotuvėse, kur nebuvo daugelio įprastų atributų, o vienintelė lentynose išdėliota prekė – simbolinė viltis, žmonės buvo kviečiami prisidėti prie Lietuvos Raudonojo Kryžiaus įgyvendinamų socialinių programų. 

Iš viso buvo paaukota beveik 10 tūkst. eurų.

Vienišų senelių programai geradariai paaukojo 3653 eurus. Iš šių lėšų apmokyti savanoriai namuose lankys vienišus ir ligotus senelius.

Saugios vaikystės vilčių buvo nupirkta už 3473 eurus. Lietuvoje prieglobstį nuo karo radusioms šeimoms su vaikais galėsime padėti būtiniausiomis priemonėmis ir konsultacijomis.

Išgelbėtos gyvybės vilčių nupirkote už 2373 eurus. Šios lėšos mums padės ugdyti ir stiprinti moksleivių pirmosios pagalbos žinias.

Ataskaitą rasite čia.

Kampanija Sirijai 2017

Šešerius metus besitęsiantis karinis konfliktas Sirijoje jau nusinešė apie pusę milijono gyvybių. Neramumai tęsiasi, o aukų skaičius auga. Bėgdami nuo karo baisumų, ketvirtadalis sirų paliko šalį, daugiau nei 6 mln. netekę namų liko Sirijoje. Jiems trūksta maisto, šiltų antklodžių, medikamentų. Lietuvos Raudonasis Kryžius 2017 m. sausio -kovo mėnesiais vykdę akciją ir kvietė Lietuvos gyventojus prisidėti prie humanitarinės pagalbos Sirijoje be namų likusiems žmonėms.

Kampanijos metu surinkta kiek daugiau nei 25 000 eurų Sirijos žmonėms.

Vilties paštas 2016

Apie kampaniją. 

Rezultatai: 

Vilties pašto kampanijos vykusios 2016 lapkričio - 2017 kovo metu surinkome 19 500  eurų iš 67 įmonių. 

Vilties parduotuvė 2016

Prieš didžiąsias metų šventes Lietuvos Raudonasis Kryžius didžiuosiuose šalies miestuose kvietė apsilankyti  unikalioje parduotuvėje.

Vienintelė parduotuvės prekė – viltis. Prekė, kuri parduodama S, M ir L dydžiais už 5, 10 ar 15 eurų. Tai, ko mes negalime paliesti, užuosti, matyti, bet galime jausti.

Parduotuvė veikė Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose nuo lapkričio 26 iki gruodžio 23 dienos.

Raudonojo Kryžiaus Vilties parduotuvėse buvo galima įsigyti ir padovanoti tris skirtingas – išgelbėtos gyvybės, orios senatvės ir saugios vaikystės - viltis. Parduotuvėse buvo nupirkta ir padovanota beveik 2000 vilčių už 13 720 eurų. Kiek daugiau nei už 1100 eurų vilčių nupirkta internetu.  

Už surinktas lėšas šiais metais:

Pirmosios pagalbos įgūdžių apmokėme 1000 dešimtokų 10-yje Lietuvos mokyklų (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje);

Profesionalios slaugytojos vienišus senelius aplankė 500 kartų daugiau nei 2016-aisiais. Taip pat nupirkome 10 kraujospūdžio matavimo aparatų;

Suteikėme humanitarinę pagalbą būtiniausiomis reikmėmis ir mokyklinėmis prekėmis 25 nuo karo nukentėjusios šeimoms su vaikais.

Pabėgėlių kampanija 2016

Džiaugiamės, kad sunki Lietuvoje gyvenančių pabėgėlių situacija rūpi Lietuvos žmonėms. Į Raudonojo Kryžiaus pagalbos pabėgėliams prašymą atsiliepė 3600 žmonių, 2 įmonės, lietuvių bendruomenės užsienyje. Iš viso surinkta beveik 13 000 eurų. Taip pat sulaukėme ir kitų pagalbos pasiūlymų. Aukoti buvo galima trumpaisiais numeriais ir banko pavedimu.


Kodėl organizavome šią kampaniją? 
 

Lietuvoje gyvenančių 50 pabėgėlių šeimų situacija pasidarė dar sudėtingesnė po to, kai 2015 metų pabaigoje pakeista prieglobstį Lietuvoje gavusių žmonių integracijos tvarka - sumažinta finansinė parama. Šie žmonės balansuoja ties skurdo riba ir susiduria su neįveikiamais sunkumais. Todėl vasario pabaigoje pradėjome lėšų rinkimo kampaniją ir prašėme Jūsų pagalbos.

2 mėnesius trukusios kampanijos metu pavyko surinkti beveik 13 000 eurų, kurie bus skirti 42 šeimoms. Kampanijos kaštus (mokesčiai operatoriams, video klipo ir banerių sukūrimas ir gamyba) padengė Suomijos Raudonasis Kryžius, todėl visą sumą galėjome skirti pabėgėlių reikmėms. 


Kaip padėsime pabėgėlių šeimoms:

2400 eurų skirti maisto prekių kuponams 24 sunkiausiai besiverčiančioms šeimoms.

Likusi suma skirta individualioms pabėgėlių reikmėms:

- medikamentams ir vaistams (35 šeimos)
- vaikiškiems drabužiams ir batams (35 pabėgėlių vaikams)
- kūdikių prekėms (vežimėliams, lovelėms, sauskelnėms) (12 šeimų)
- valstybės nefinansuojamiems sveikatos tyrimams (20 pabėgėlių)
- papildomiems užsiemimams vaikams (6 šeimos, 19 vaikų)
- įdarbinimui būtiniems profesiniams suaugusiųjų kursams (10 pabėgėlių)
- vienkartinei paramai būsto komunalinėms išlaidoms padengti (30 šeimų)

Lietuvoje kuriančių gyvenimą pabėgėlių vardu sakome Ačiū, Lietuva! Dėkojame už Jūsų gerumą visiems paaukojusiems ir prisidėjusiems prie akcijos.

Iniciatyvą globoja Prezidentas Valdas Adamkus.