Atiduokite rūbus perdirbti

Visą nebenaudojamą tekstilę galite priduoti į H&M parduotuvę, esančią Jūsų mieste. Lietuvos Raudonasis Kryžius prisideda prie visame pasaulyje veikiančios drabužių perdirbimo iniciatyvos.

Neišmetę savo drabužių, o atnešę juos į H&M parduotuves, padėsite saugoti gamtos išteklius ir prisidėsite prie aplinkai daromo neigiamo poveikio mažinimo. Priimami bet kokie drabužiai  – bet kokio prekės ženklo, bet kokios būklės. Už kiekvieną atneštą nebedėvimų drabužių maišelį mainais gausite 10 % nuolaidų kuponą naujam pirkiniui. . Be to, už kiekvieną surinktų drabužių kilogramą 0,02 EUR bus paaukoti Lietuvos Raudonojo Kryžiaus veikloms. Norėdami sužinoti daugiau apie surinktų drabužių kiekį ir paaukotą sumą,  apsilankykite www.hm.charitystar.com

Atneštus drabužius surinks ir jais pasirūpins H&M partneris I:Collect, turintis išvystytą infrastruktūrą, reikalingą medžiagoms pakartotinai perdirbti ir iš naujo panaudoti tekstilės pluoštą. Pajamos iš H&M drabužių surinkimo akcijos bus investuojamos į tekstilės perdirbimo inovacijas.

Karantino metu laikiniai rūbai H&M parduotuvėse nebuvo priimami. Šiuo metu ir vėl galite pristatyti tekstilę į H&M parduotuves. Bendradarbiavimas tęsis iki 2020 m. lapkričio 30 d. Vėliau rūbai perdirbimui H&M parduotuvėse nebus priimami.