Savanoriaukite

Manai, kad tavo kasdienybei kažko trūksta? Atrask savyje savanorį!

Jei norite prisijungti prie šaunios Lietuvos Raudonojo Kryžiaus savanorių komandos, Jums siūlome šias galimybes:

Tapti reguliariu Pirmosios pagalbos savanoriu

Lietuvos Raudonasis Kryžius siekia, kad kiekvienas mūsų šalyje gebėtų suteikti pirmąją pagalbą nelaimės ištiktam žmogui ar sau pačiam. Tam šiuo metu renkame savanorius, kurie jau yra šiek tiek susipažinę su šia veikla (pavyzdžiui, medicinos studentus ir kitus su sveikatos apsauga susijusius asmenis).

Po papildomų mokymų Jūs būsite pakviesti dalintis pirmosios pagalbos žiniomis bei įgūdžiais su jų stokojančiais žmonėmis, pirmiausia – su jautriausiomis visuomenės grupėmis. Jūsų misija būtų kartu su Raudonojo Kryžiaus pagalba apmokyti pirmosios pagalbos žmones, globojančius negalių turinčius asmenis, skurdžiau gyvenančias šeimas bei kitas bendruomenių grupes, kurioms komerciniai pirmosios pagalbos mokymai nėra prieinami.

Jeigu jaučiate, kad ši veikla tiktų Jums, užpildykite šią anketą.

Daugiau informacijos apie Pirmosios pagalbos savanorius rasite čia.

Tapti reguliariu Raudonojo Kryžiaus savanoriu kitose veiklose

Nuolatiniai Raudonojo Kryžiaus savanoriai savanoriauja organizacijos vykdomose programose: Šilti apsilankymai (šios programos savanoriai globoja vienišus senjorus), Migrantų ir pabėgėlių programa, Pasirengimo ekstremalioms situacijoms programa ir kt.

Reguliarūs savanoriai užsiima savanoryste nuolatiniais pagrindais – pavyzdžiui, visus metus bent po 2 valandas/ per savaitę (arba daugiau).

Jeigu norite tapti reguliariu savanoriu pagal nuolatines Raudonojo Kryžiaus veiklas, pildykite žemiau esančią anketą ir mes su Jumis susisieksime.

Savanorio anketa/Questionnaire for volunteer