Skirkite 1, 2 proc. gyventojų pajamų mokesčio paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus misija – įkvėpti pirmi padėti krizėje!

Prasidėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai telkėme savanorių pajėgas ir tiesėme pagalbos ranką medikams. Vėliau padėjome koordinuoti žmonių srautus vakcinacijos centruose. Užklupus migrantų iš Baltarusijos krizei, mobilizavome savo pajėgas ir talkinome pabėgėlių stovyklose bei jų sulaikymo vietose. Dabar, vykstant karui Ukrainoje, daugiausiai savo jėgų ir laiko skiriame Ukrainos žmonėms.

Tuo pačiu nuolatos rūpinamės vienišais vyresnio amžiaus žmonėmis, šeimomis su negalia, įgyvendiname Jaunimo programą, turime specialistų mobiliąsias komandas, mokome visuomenę pirmosios pagalbos. 2021 metų Lietuvos Raudonojo Kryžiaus pagalbos skaičiai trumpai:

  • Išdalinome 103 244 maisto paketus atskirtyje ir krizėje atsidūrusiems pažeidžiamiems žmonėms.
  • 350 savanorių teikė pagalbą medikams ir globos įstaigų darbuotojams kovoje su pandemija.
  • 3 621 žmogui buvo pravesti pirmosios pagalbos mokymai, perduodant svarbiausius įgūdžius padėsiančius suteikti reikiamą pagalbą papuolus į nelaimę, o gal net išgelbėti gyvybę.
  • Pasirūpinome 1 285 vienišais seneliais. Iš jų 942 teikėme pagalbą reguliariai.
  • 1 322 savanoriai padėjo vakcinacijos procese.
  • Padėjome 4 200 migrantų (drabužiais, maisto ir higienos paketais, rūpinomės jų užimtumu, emocine sveikata).

Ir tai tik dalis gerų darbų, kuriuos įgyvendinome drauge su ištikimų savanorių, neabejingos visuomenės ir socialiai atsakingų verslų pagalba.

Tam, kad toliau galėtume padėti karo paliestiems žmonėms, taip pat nenustoti padėti krizės paliestiesiems reikalinga dar didesnė jūsų parama. Skyrę 1,2% paramą Lietuvos Raudonajam Kryžiui prisidėsite prie gerų darbų, kuriuos mes darome kasdien. Kiekvienas procentas mums tampa dideliu pliusu, o šis – įrankiu, kuris leidžia organizacijai ir jos savanoriams veikti efektyviai bei kasdien teikti pagalbą tiems, kam jos reikia labiausiai.

Paramos formą galite pildyti paspaudę šią nuorodą. Instrukcija kaip tą padaryti rasite apačioje, paspaudus nuorodą Open Gallery. Šiemet paramą galima skirti iki gegužės 2 d.